مجموعه مرغدار شمارا به خرید بهترین انواع تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما
تماس بگیریم.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

قیمت روغن سویا مخصوص طیورمزایای روغن سویا طیورتولید روغن سویا مخصوص طیورروغن سویا مخصوص طیور

قیمت روغن سویا مخصوص طیور را از کدام سایت های معتبر جستجو کنیم؟قیمت روغن سویا مخصوص طیور به چه عواملی بستگی دارد؟بهترین تولید کنندگان این محصول چه شرکت هایی هستند ؟ این ها سوالات متداولی است که بسیاری از طیور داران به دنبال ان هستند و می خواهند اطلاعاتی در مورد این امر کسب کنند،در این مطلب می خواهیم به تمام این سوالات شما پاسخ دهیم.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

قیمت روغن سویا مختلف در اکثر تولیدی های داخل کشور به عنوان مکمل غذایی طیور به فروش می رسد. قیمت این محصول با توجه به شرکت تولید کننده و میزان سفارش متفاوت است و با توجه به نوسانات بازار در هر زمان در حال تغییر می باشد. .مزایای فراوان این محصول باعث گردیده بسیاری از شرکت ها و همچنین تولیدکنندگان این محصول را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت تولید و عرضه نمایند.با اطلاع از آخرین قیمت روغن سویا مخصوص طیور می توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت آن مطلع گردید.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

مزایای روغن سویا طیور

این روغن با اضافه شدن به غذای اصلی طیور به جذب هر چه سربع تر آن کمک کرده و در افزایش رشد تاثیر شگفت انگیزی دارد. این روغن حاوی پروتئین ها و ویتامین های ضروری برای تغذیه طیور نیز می باشد.انرژی بسیار بالای این محصول اثرات مثبت تغذیه ای و اقتصادی فوق العاده ای را در پی دارد.روغن سویا خوراک طیور بهترین چربی موجود برای تغذیه مرغ ها می باشد.یکی از بهترین فواید این محصول راحت کردن فرایند هضم برای طیور و همچنین جلوگیری از هر نوع الودگی و ویروس به بدن طیور می باشد.البته روغن سویا مخصوص طیور دارای اسید های چرب غیر اشباع و انتی اکسیدان طبیعی توکوفرول می باشد که از مهمترین مسائل برای سلامتی طیور می باشد.به چندی از مزایای دیگر این محصول در زیر اشاره می کنیم:

افزایش انرژی قابل متابولیسم ظاهری در طیور گوشتی
افزایش قابلیت هضم کربوهیدراتها
بهبود راندمان انرژی جیره
کاهش درصد چربی لاشه
و غیره

این مزایا و فواید این محصول با کیفیت را از بهترین جیره های غذایی برا طیور کرده است.بسیاری از طیور داران با توجه به این مزایای فوق العاده و همچنین سود و راندمان اقتصادی بالا از این محصول در صنعت خود نهایت استفاده را می برند.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

تولید روغن سویا مخصوص طیور

تولید روغن سویا مخصوص طیور اغلب از دانه های زرد رنگ سویا تهیه می شوند.فرایند تولید ان به این صورت است که با له کردن و تحت فشار قرار دادن دانه های سویا،روغن این دانه ها را استخراج می کنند.روغن های سویا خوراک طیور رنگ زرد متمایل به قرمز دارند و بوی ان بسیار شبیه به بوی لوبیا می باشد.در زمان تولید این روغن در دمای معمولی به صورت مایع بوده و در دمای بالاتر به حالت منجمد در می ایند.اکثرا برای استخراج روغن سویا از حلال شیمیایی به نام هگزان استفاده و تولید می شود که در اخر کار کمی از ان نیز در روغن باقی خواهد ماند.روغن سویا مخصوص خوراک طیور حاوی اسید های چرب غیر اشباع از جمله اسید لینولئیک می باشد و از اسید های چرب بهتری در مقایسه با سایر روغن های خوراکی طیور برخوردار است.بنابر این تولید و استفاده از این محصول بی نظیر نقش بسیار مؤثری در غنی سازی گوشت مرغ را به همراه داشته است.در تولیدی های بزرگ و با ثبات کشور انواع مختلفی از روغن طیور مانند روغن افتاب،روغن طیور،روغن منداب و…..نیز تولید می شود.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

روغن سویا مخصوص طیور

بهترین روغن خوراکی برای تغذیه طیور روغن سویا میباشد. این روغن شگفت انگیز با بازدهی و راندمان اقتصادی بالا توجه بسیاری را در این صنعت به خود جلب کرده است.با توجه به مزایای استفاده این محصول و همچنین سود اقتصادی فراوانی را که برای طیور داران به همراه دارد جایز نیست که ان را بهترین و به صرفه ترین مکمل غذایی برای طیور نام نبریم.روغن خام سویا برای استفاده در خوراک طیور یکی از بهترین روغن های خوراک طیور میباشد با توجه به انرژی بسیار زیادی که این روغن بینظیر دارد احتیاجات بدن طیور خصوصا جوجه ها را تا حد بسیار زیادی تامین می کند.البته برای رساندن پروتئین خوب و رشد سالم جوجه ها می توان از دان مرغ،دان مرغ کنسانتره و…. نیز استفاده می شود.

قیمت روغن سویا مخصوص طیور

phone icon شماره تماس: 09120733749

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه مرغدار شمارا به خرید بهترین انواع تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما
تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.