مجموعه مرغدار شمارا به خرید بهترین انواع تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما
تماس بگیریم.

قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغقیمت دان مرغ برای خریددلایل انتخاب دان مرغصادرات دان مرغ

قیمت دان مرغ را چگونه ارزیابی می کنند؟ قیمت دان مرغ وابسته به چه چیز هایی می باشد؟ آیا قیمت دان مرغ برای خرید و استفاده از آن در مرغداری ها به صرفه می باشد؟ در صنعت مرغداری مهم ترین مرحله برای پرورش خوب و سالم تغذیه می باشد.
متابولیسم بدن مرغ ها با یکدیگر متفاوت می باشد که این امر باعث می شود مواد غذایی و مکمل ها برای استفاده در تغذیه آن ها متفاوت باشد. انواع مرغ ها اعم از گوشتی و تخم گذار هر یک دوره های مختلف رشد خود را دارا می باشند لذا در هر دوره باید تغذیه مخصوص به آن ها با توجه به فرمول های مناسب نوشته شده توسط کارشناسان به جوجه داده شود تا بیشترین باز دهی از دان برای مرغ ها دریافت شود.

قیمت دان مرغ

یکی از مهمترین دلایل انتخاب دان برای خرید قیمت دان مرغ می باشد. اما باید بگوییم که تنها قیمت دان مرغ نباید برای خرید آن ها ملاک باشد. کیفیت و آنالیز دان های مصرفی باید طبق استاندارد های نیاز بدن مرغ باشد.

اگر این گونه انجام نشود رشد مرغ ها به دلیل نرسیدن مواد مغذی کامل رشد ان ها یا مشکل مواجه خواهد شد و چه بسا ممکن است خسارت ها و مرگ و میر جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. پس باید بدانیم همیشه قیمت دان مرغ خوب نمی تواند باعث رشد اقتصادی و پرورش خوب باشد چه بسا با اندکی خرج بیشتر در پایان دوره با رشد و سود چند برابری مرغ های خود مواجه شویم .

قیمت دان مرغ

قیمت دان مرغ برای خرید

در سالیان گذشته به دلیل مزایای فراوان و راندمان بالای اقتصادی که استفاده از دان های آماده برای پرورش دهندگان مرغ دارد موجب شده خرید این محصول به صورت فوق العاده ای افزایش پیدا کند.خرید دان مرغ به چند روش متداول می باشد.
مرغداران بومی و صنعتی به مرکز های بزرگ فروش دان در بازار که به صورت خرده به فروش می رسد مراجعه می کنند،گونه دیگری از خرید وجود دارد که به صورت آنلاین از مراکز معتبر اینترنتی دان مورد نظر خود را انتخاب و در ان ثبت سفارش می کنند و قیمت دان مرغ خود را برای خرید به صورت قیمت درب کارخانه دریافت می کنند که از نظر اقتصادی فوق العاده به صرفه می باشد.

قیمت دان مرغ

دلایل انتخاب دان مرغ

انتخاب دان مرغ برای مرغداران با توجه به یک سری خصوصیات می باشد که هر مرغدار برای پرورش بهتر و بی خطر تر ان ها را در نظر می گیرد.

این فاکتور های مهم و مخصوص عبارتند از:

  • دان مرغ با کیفیت و مرغوب باشد.
  • از بو و طعم خوبی برخوردار باشد و بوی ترشیدگی ندهد.
  • از نظر بهداشتی عاری از هر گونه میکروب و قارچ و… باشد.
  • سهولت در حمل و نقل و امکان مرجوع دادن دان در صورت نا رضایتی.
  • یکی از عوامل مهم دیگر با توجه به دارا بودن همه ی موارد بالا , از قیمت مناسبی برخوردار باشد.

قیمت دان مرغ

صادرات دان مرغ

قیمت دان مرغ مناسب و کیفیت بالای دان مرغ تولید شده در کشور سبب افزایش چشمگیر و روز افزون صادرات این محصول به کشور های دیگر شده است.
تولید کنندگان دان مرغ با تولید و عرضه بهترین محصول و با کیفیت ترین ان ها به سراسر کشور و همینطور چند تا از کشور های همسایه حتی اروپایی،تلاش می کنند تا بتوانند با بالا بردن کیفیت و کمیت این محصولات و در مهم ترین امر بالا بردن راندمان اقتصادی مرغداران را در پی داشته باشد.

ویژگی های بالا و عالی دان مرغ باعث شده علاوه بر مرغداری های داخل کشور،کشور های دیگر نیز برای پرورش مرغ های از این ماده غذایی کامل و با کیفیت که در نهایت باعث سود فراوان و راندمان بالای اقتصادی برای ان ها می شود استفاده کنند.
البته امروزه محصولات دیگری نیز برای خوراک طیور به کشور های همسایه صادر می شود که این محصولات عبارتند از:روغن خوراک طیور،روغن سویا طیور،دان مرغ کنستانتره و….

قیمت دان مرغ

 

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

مجموعه مرغدار شمارا به خرید بهترین انواع تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما
تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.